-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 " Тверде паливо "
1 440 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
61b887433e0049d4942029af530e6290
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-14-012661-b-c1
Замовник:
Комунальна установа "Централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44072577
-
Контактна особа:
Олена Панайотова +380962203575 osvitazakup@ukr.net http://pryazovska.gromada.org.ua/
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовске, вул. Покровська, буд. 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 2
Дата підписання:
19.07.2021 08:54
Період дії договору:
19.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 440 400.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 440 400.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне ( збагачене ) марки ГЖ (13-25)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
180 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вугілля кам'яне ( збагачене ) марки Г (Г2) (25-50)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
196 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8ca18f7314134ce0bc9b43abdf988216
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з тим, що технічні можливості майданчика не дозволяють виправлення інформації та додавання документів після завершення процедури оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений в системі спрощеної закупівлі, прийнято рішення щодо публікації відповідного протоколу щодо виправлення технічної помилки.
Вирішила в договорі № 2 від 19 липня 2021 р. в додатках до Договору, Специфікації, Адресах опублікувати р/р :
UA 378201720344230011000106328
UA 828201720344240001000106328
Номер додаткової угоди:
б/н
Дата внесення змін до договору:
19.07.2021 09:59
Статус:
Опубліковано