• Спрощена закупівля
  • КЕП

Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єктах (харчоблок, відділення стаціонару)

ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі 1.Найменування замовника: Запорізький державний медичний університет (підрозділ Навчально-науковий медичний центр «Університетська клініка»). 2. Місцезнаходження замовника: 69035, Україна , Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26 (підрозділ 69063, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ вул. Академіка Амосова, буд. 83). 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 02010741. 4. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 5. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єктах (харчоблок, відділення стаціонару) (код CPV ДК 021:2015 – 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень). 5.1 Назва предмету закупівлі (послуги) за номенклатурою: Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах) (код CPV ДК 021:2015 – 90922000-6 Послуги з боротьби зі шкідниками) Послуги щодо дератизації (знешкодження гризунів) (код CPV ДК 021:2015 –90923000-3 Послуги з дератизації) 6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Закупівля здійснюється по предмету закупівлі в цілому. 7. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно до Додатку №2 до Оголошення; 8. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 2 послуги 9. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул. Академіка Амосова, буд. 83, Запорізька обл., м. Запоріжжя, Олександрівський район, 69063. 10. Очікувана вартість предмета закупівлі: 18 000,00 грн. з ПДВ. 11. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 21.12.2021р. 12. Період уточнення інформації про закупівлю: до 09. 06. 2021 р. 9-00 13. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до 15. 06. 2021 р. 9-00 14. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Розрахунки здійснюються на підставі Акту прийому-передачі наданих послуг відповідно до рахунку Виконавця в національній грошовій одиниці України шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 30-ти банківських днів, від дати їх отримання Замовником. 15. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 16. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції: не вимагається. 17. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 0,5% від очікуваної вартості предмета закупівлі. 18. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні. 19. Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету. 20. Вид закупівлі – Спрощені закупівлі. 21. Застосовані критерії оцінки – ціна 100% 22. Строк дії договору про закупівлю: Договір набуває чинності з дати його підписання Сторонами і скріплення печатками Сторін та діє до 31 грудня 2021р., але в будь-якому випадку до повного виконання сторонами зобов’язань за цим Договором.

17 400.00 UAH без ПДВ
Номер: be3c2e75a8d9412397e287fdfdfae1a2
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-03-000563-c-a1
Замовник: Запорізький державний медичний університет
Постачальник: ФОП "ЛОГУТЄНКОВ ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Опис: ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі 1.Найменування замовника: Запорізький державний медичний університет (підрозділ Навчально-науковий медичний центр «Університетська клініка»). 2. Місцезнаходження замовника: 69035, Україна , Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26 (підрозділ 69063, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ вул. Академіка Амосова, буд. 83). 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 02010741. 4. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 5. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єктах (харчоблок, відділення стаціонару) (код CPV ДК 021:2015 – 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень). 5.1 Назва предмету закупівлі (послуги) за номенклатурою: Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах) (код CPV ДК 021:2015 – 90922000-6 Послуги з боротьби зі шкідниками) Послуги щодо дератизації (знешкодження гризунів) (код CPV ДК 021:2015 –90923000-3 Послуги з дератизації) 6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Закупівля здійснюється по предмету закупівлі в цілому. 7. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно до Додатку №2 до Оголошення; 8. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 2 послуги 9. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул. Академіка Амосова, буд. 83, Запорізька обл., м. Запоріжжя, Олександрівський район, 69063. 10. Очікувана вартість предмета закупівлі: 18 000,00 грн. з ПДВ. 11. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 21.12.2021р. 12. Період уточнення інформації про закупівлю: до 09. 06. 2021 р. 9-00 13. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до 15. 06. 2021 р. 9-00 14. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Розрахунки здійснюються на підставі Акту прийому-передачі наданих послуг відповідно до рахунку Виконавця в національній грошовій одиниці України шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 30-ти банківських днів, від дати їх отримання Замовником. 15. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 16. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції: не вимагається. 17. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 0,5% від очікуваної вартості предмета закупівлі. 18. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні. 19. Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету. 20. Вид закупівлі – Спрощені закупівлі. 21. Застосовані критерії оцінки – ціна 100% 22. Строк дії договору про закупівлю: Договір набуває чинності з дати його підписання Сторонами і скріплення печатками Сторін та діє до 31 грудня 2021р., але в будь-якому випадку до повного виконання сторонами зобов’язань за цим Договором.
Номер договору: 137П-21
Дата підписання: 05.07.2021 00:00
Період дії договору: 05.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 17 400.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 17 400.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах)
Код ДК 021:2015: 90922000-6 Послуги з боротьби зі шкідниками
Кількість 1 послуга
Період постачання до 21.12.2021
Місце постачання 69063, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Академіка Амосова,83 На карті
Послуги щодо дератизації (знешкодження гризунів)
Код ДК 021:2015: 90923000-3 Послуги з дератизації
Кількість 1 послуга
Період постачання до 21.12.2021
Місце постачання 69063, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Академіка Амосова,83 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ЗДМУ
ФОП Логутєнков О.В.
Сума 7200.00 UAH
Статус
Оплачений
21.09.2021 10:00
Док-ти 1
ЗДМУ
ФОП Логутєнков О.В.
Сума 7200.00 UAH
Статус
Оплачений
30.08.2021 10:13
Док-ти 1
ЗДМУ
ФОП Логутєнков О.В.
Сума 3000.00 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 10:36
Док-ти 1