-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецька Донецької обл.
2 199 358.80
UAH з ПДВ
Номер:
2be90beca7f94b959e8e41f3e198ef70
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-24-008425-b-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Контактна особа:
Інна Бабарика +380624740402 cgb_dzer@ukr.net
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОМРЕМБУД-3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34898787
-
Контактна особа:
Сосницький Ігор Валерійович +380997022206 igorsosnickij@mail.ru
-
Адреса:
85104, Україна, Донецька область, місто Костянтинівка, ВУЛИЦЯ ЦІОЛКОВСЬКОГО буд. 31
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
307
Дата підписання:
30.06.2021 11:00
Період дії договору:
30.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
2 199 358.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 366 559.80 UAH)
Оплачено:
2 188 874.35 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 364 812.39 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецька Донецької обл.
Кількість
1 послуга
Період постачання
29.06.2021 - 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КНП "ЦМЛ" м.Торецька
IBAN:UA338201720344360012000045934
ПП"Домрембуд-3"
IBAN:UA263395000000026007260868001
Сума
955428.71 UAH
Статус
Оплачений
20.08.2021 11:55
Док-ти
1
КНП "ЦМЛ" м.Торецька
IBAN:UA338201720344360012000045934
ПП"Домрембуд-3"
IBAN:UA263395000000026007260868001
Сума
945315.60 UAH
Статус
Оплачений
22.07.2021 15:31
Док-ти
1
КНП "ЦМЛ" м.Торецька
IBAN:UA338201720344360012000045934
ПП"Домрембуд-3"
IBAN:UA263395000000026007260868001
Сума
273490.04 UAH
Статус
Оплачений
27.09.2021 12:20
Док-ти
1
КНП "ЦМЛ" м.Торецька
IBAN:UA338201720344360012000045934
ПП"Домрембуд-3"
IBAN:UA263395000000026007260868001
Сума
14640.00 UAH
Статус
Оплачений
29.09.2021 11:53
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2132bc73ac674aae967fadac0a133236
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв'язку з наявною потребою зміни складу робіт Сторони домовилися викласти додатки до договору в новій редакції
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.08.2021 10:00
Статус:
Опубліковано