• Відкриті торги
  • КЕП

Вироби медичного призначення (НК 024:2019: 43324 Система для переливання рідин загального призначення, 47017 Шприц загального призначення, разового застосування, 46864 Підключичний катетер, 34217 Канюля, 13908 Полигліколеве кислотне шво, 45814 Хірургічна нитка з поліглекапрону, 35212 Голка спінальна, одноразового застосування, 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання, 35375 Кран, 61281 Подовжувач провідника для доступу до периферичних судинах, 60839 Фільтр бактеріальний для медичних газів, стерильний, одноразового використання, 62728 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, стерильний, 10714 Катетер емболектомії / тромбектомії, 34917 Внутрішній уретральний дренажний катетер, 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний, 35404 Трубка трахеостомічна стандартна, одноразового застосування, 47691 Трубка ендотрахеальна з аспіраційної манжетою, 44545 Одноразовий загубник для дихального апарату, 37709 Мішок для дихального контура, багаторазового використання, 57938 Набір для збору зразків з цервікального каналу, без додаткових компонентів, 46232 Анестезіологічна лицева маска одноразового застосування, 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів, 13472 Скарифікатор, 61657 Набір для введення лікарських засобів для інфузійного насосу з електроживленням, багаторазового використання, 44685 Сполучна трубка для введення рентгенконтрастної речовини

197 901.64 UAH з ПДВ
Номер: f9b363703aaf4a0cab1dbe40f82e02d2
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-12-008132-b-b1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня"
Постачальник: ТОВ "МТВ-ФАРМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору: 0000112
Дата підписання: 25.06.2021 13:49
Період дії договору: 25.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 197 901.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 672.61 UAH)
Оплачено: 197 901.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 672.61 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрій инфузійний з голкой 21G 1 1/2 з металевою голкою , ПР
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 2000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Пристрій трансфузійний з голкой 18G 1 1/2 з металевою голкою , ПК
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
ШПРИЦ 2 мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
ШПРИЦ 5 мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 4000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
ШПРИЦ 10 мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 4000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
ШПРИЦ 20 мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
ШПРИЦ 50 мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
КАТЕТЕР ПІДКЛЮЧИЧНИЙ 1,4 мм
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
КАНЮЛЯ з портом в/в 16G
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
КАНЮЛЯ з портом в/в 18G
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 400 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
КАНЮЛЯ з портом в/в 20G
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Шовний матеріал Вікрил 1-0 колючий модифікована Taper Point 36 мм, 1/2 кола, 75 см Ethicon
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Шовний матеріал Вікрил 2-0 колючий модифікована Taper Point 36 мм, 1/2 кола, 75 см Ethicon
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Капрон (нейлон) хирургический ( Полиамид, нейлон) катушка № 3/0 (2) 250 м., белый
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Голка для провідникової анестезії (G22,G20)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Голка для спінальної анестезії G22
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Голка для спінальної анестезії G25
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Лезо для скальпелю , розмір 18
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 72 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Лезо для скальпелю , розмір 22
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 350 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Лезо для скальпелю , розмір 11
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 150 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Лезо для скальпелю , розмір 15
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 150 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Краник 3-ходовий (триходовий)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Подовжувач інфузійний JS для перфузомата 150 см №1
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Фільтр бактеріальний
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Дихальний контур
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 180 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Катетер для емболектомії типу «Фогарті»
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Катетер Фолея латексний, 2-ходовий , розмір Fr14
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Катетер Фолея латексний, 2-ходовий , розмір Fr16
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Катетер Фолея латексний, 2-ходовий , розмір Fr20
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 150 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Сечоприймач JS 2000 мл крест.зі сливн. клапаном тип 2 №1
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Трахеостомічна канюля №6,7,7,5
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Трубка ендотрахеальна JS з манжетой Ø 6,0 №1
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Трубка ендотрахеальна JS з манжетой Ø 7,0 №1
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Трубка ендотрахеальна JS з манжетой Ø 7,5 №1
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Турбина одноразова з мундштуком для спирометрів spirolab
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Мішок дихальний 1л
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Набор гінекологічний JS № 4 смотровий з 2 щіточками
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 150 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Силіконова маска №(5) - для дорослих
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
ЛОР набор JS №1 смотровий одноразовий
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Скарифікатор №200
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 8 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Трубка насосу
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 22 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Трубка пацієнта
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Капрон (нейлон) хирургический ( Полиамид, нейлон) катушка № 2/0 (3) 200 м., белый
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Капрон (нейлон) хирургический ( Полиамид, нейлон) катушка № 2/0 (2,5) 250 м., белый
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 7 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Капрон (нейлон) хирургический ( Полиамид, нейлон) катушка № 1(4) 130 м., белый
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Капрон (нейлон) хирургический ( Полиамид, нейлон) катушка № 2(5) 80 м., белый
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті
Капрон (нейлон) хирургический ( Полиамид, нейлон) катушка № 3(6) 80 м., белый
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23 На карті

Внесені зміни

    Номер: 6e449d3caf554454af315ec0f5a48610
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: На підставі п. 1 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» та п.1.3 Договору зменшити обсяг закупівлі та ціну договору на 562,46 грн. та викласти п.3.1. в наступній редакції: «3.1. Ціна цього Договору (загальна вартість товару, що поставляється за цим Договором) становить: 197 901,64 грн. (сто дев’яносто сім тисяч дев’ятсот одна гривня 64 копійки) в т.ч. ПДВ 6 672,61 грн., та складається з вартості та кількості всього товару, що поставляється за цим Договором та зазначений в Специфікації».
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 23.12.2021 11:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 1 від 23.12.2021р.pdf
p7s
sign.p7s