-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція (ліки)
247 242.54
UAH без ПДВ
Номер:
ab7a1331eb9f4b6aabd060625d4b49c5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-21-010502-b-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990619
-
Контактна особа:
Сніжанна Качановська +380985715309 roddom.2@ukr.net
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Пашковського, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЮТЕКС МЕДІКАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43904607
-
Контактна особа:
Олександр Єрмілов +380999195589 utexmedical@gmail.com
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Дегтярівська, будинок 11, офіс 3-20
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
№25-Ф
Дата підписання:
25.06.2021 14:05
Період дії договору:
25.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
247 242.54 UAH без ПДВ
Оплачено:
236 642.02 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аспаркам р-н д/ін. амп. 10 мл № 10
×
-
МНН:
potassium and magnesium aspartate Potassium and magnesium aspartate
-
АТХ:
A12CC30 A12CC30
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Аскорбинова кислота р-н д/ін. 100 мг/мл амп. 2 мл №10
×
-
МНН:
ascorbic acid (vit c) Ascorbic acid (vit C)
-
АТХ:
A11GA01 A11GA01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Бензогексоній р-н д/ін. 25 мг/мл амп.1 мл №10
×
-
МНН:
hexamethonium bromide Hexamethonium bromide
-
АТХ:
C02BC C02BC
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Свічки бісакоділ 0,01 г №10
×
-
МНН:
bisacodyl Bisacodyl
-
АТХ:
A06AB02 A06AB02
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Бупівакаїн спінал р-н д/ін. 5 мг/мл амп. 4 мл №5
×
-
МНН:
bupivacaine Bupivacaine
-
АТХ:
N01BB01 N01BB01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Гемотран р-н д/ін. 50 мг/мл ампула 5 мл, № 10
×
-
МНН:
tranexamic acid Tranexamic acid
-
АТХ:
B02AA02 B02AA02
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Гелофузин р-н д/інф. 500 мл №10
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
-
АТХ:
B05AA06 B05AA06
-
Країна виробництва:
SE Королівство Швеція
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Гініпрал р-н для ін. 10 мкг/2 мл амп. 2 мл №5
×
-
МНН:
hexoprenaline Hexoprenaline
-
АТХ:
G02CA G02CA
-
Країна виробництва:
AT Австрійська Республіка
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Глюкоза р-н д/інф. 5 % контейнер 1000 мл
×
-
МНН:
glucose Glucose
-
АТХ:
B05CX01 B05CX01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
240 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Дротаверин р-н для ін 20 мг/мл 2 мл №5
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
-
АТХ:
A03AD02 A03AD02
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Дібазол р-н д/ін. 10 мг/мл амп. 5 мл №10
×
-
МНН:
bendazol Bendazol
-
АТХ:
C01CA06 C01CA06
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Достинекс табл. 0,5 мг №2
×
-
МНН:
epinephrine Epinephrine
-
АТХ:
G02CB03 G02CB03
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Димедрол р-н д/ін. 1% амп. 1 мл №10
×
-
МНН:
diphenhydramine Diphenhydramine
-
АТХ:
R06AA02 R06AA02
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
102 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Допегит табл. 250 мг №50
×
-
МНН:
methyldopa Methyldopa
-
АТХ:
C02AB01 C02AB01
-
Країна виробництва:
HU Угорщина
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Канавіт р-н/ін. 10мг/мл. амп. 1мл. №5
×
-
МНН:
phytomenadione Phytomenadione
-
АТХ:
B02BA01 B02BA01
-
Країна виробництва:
SK Словацька Республіка
Кількість
78 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Кейвер р-н д/ін. 50 мг/2 мл амп. 2 мл №5
×
-
МНН:
dexketoprofen Dexketoprofen
-
АТХ:
M01AE17 M01AE17
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
102 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Кетолонг р-н д/ін. 3% амп. 1 мл №10
×
-
МНН:
ketorolac Ketorolac
-
АТХ:
M01AB15 M01AB15
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
66 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Кофеїн-бензоат натрію р-н д/ін. 10% амп. 1 мл №10
×
-
МНН:
caffeine and sodium benzoate Caffeine and sodium benzoate
-
АТХ:
N06BC01 N06BC01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Клексан 300 фл.10000 МО 3 мл №1
×
-
МНН:
enoxaparin Enoxaparin
-
АТХ:
B01AB05 B01AB05
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
120 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Лідокаїн р-н д/ін. 2% амп. 2 мл №10
×
-
МНН:
lidocaine Lidocaine
-
АТХ:
N01BB02 N01BB02
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Метоклопрамид р-н д/ін. 5 мг/мл амп. 2 мл №10
×
-
МНН:
metoclopramide Metoclopramide
-
АТХ:
A03FA01 A03FA01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Натрія хлорид р-н д/ін. 9 мг/мл амп. 10 мл №10
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
-
АТХ:
B05XA03 B05XA03
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
36 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Нефопам р-н д/ін. 20мг/2мл амп. 2мл №5
×
-
МНН:
nefopam Nefopam
-
АТХ:
N02BG06 N02BG06
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
36 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Юнорм р-н д/ін. 2 мг/мл амп. 4 мл №5
×
-
МНН:
ondansetron Ondansetron
-
АТХ:
A04AA01 A04AA01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Омез ліофізіат 40мг пор. д/р-на д/інф. 40 мг фл. №1
×
-
МНН:
omeprazole Omeprazole
-
АТХ:
A02BC01 A02BC01
-
Країна виробництва:
IN Республіка Індія
Кількість
90 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Папаверін р-н д/ін. 20 мг/мл амп. 2 мл №10
×
-
МНН:
papaverine Papaverine
-
АТХ:
A03AD01 A03AD01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
42 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Прозерин р-р д/ін. 0,5 мг/мл амп. 1 мл №10
×
-
МНН:
neostigmine Neostigmine
-
АТХ:
N07AA01 N07AA01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
48 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Реместип р/д ін 0,1мг/мл амп. 2мл №5
×
-
МНН:
terlipressin Terlipressin
-
АТХ:
H01BA04 H01BA04
-
Країна виробництва:
CZ Чеська Республіка
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Супрастин р-н д/ін. 20 мг амп. 1 мл №5
×
-
МНН:
chloropyramine Chloropyramine
-
АТХ:
R06AC03 R06AC03
-
Країна виробництва:
HU Угорщина
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Сорбифер Дурулес табл. №50
×
-
МНН:
ferrous sulfate Ferrous sulfate
-
АТХ:
B03AA07 B03AA07
-
Країна виробництва:
HU Угорщина
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Фуросемід а р-н д/ін. 10 мг/мл амп. 2 мл №10
×
-
МНН:
furosemide Furosemide
-
АТХ:
C03CA01 C03CA01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Этамзилат р-н д/ін. 125 мг/мл амп. 2 мл №10
×
-
МНН:
etamsylate Etamsylate
-
АТХ:
B02BX01 B02BX01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
36 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Эбрантил р- д/ін. 5 мг/мл 5 мл (25 мг) амп. №5
×
-
МНН:
urapidil Urapidil
-
АТХ:
C02CA06 C02CA06
-
Країна виробництва:
AT Австрійська Республіка
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
СПИРТ ЕТИЛОВИЙ 96 % розчин для зовнішнього застосування 96 % по 10 000 мл у каністрах
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
-
АТХ:
D08AX08 D08AX08
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Сода – Буфер розчин для інфузій 42 мг/мл флакон 200 мл
×
-
МНН:
sodium bicarbonate Sodium bicarbonate
-
АТХ:
B05XA02 B05XA02
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
f3c13d34f89d4c9ead53111ec18c02e6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони дійшли згоди внести зміни до п.2.1. Розділу 2 Договору поставки товару №25-ф від 25 червня 2021р. та викласти у наступній редакції:
«2.1. Ціна даного Договору становить : 245 765,32 грн. (Двісті сорок п’ять тисяч сімсот шістдесят п’ять грн, 32 коп.) без ПДВ. . Ціна за одиницю товару зазначена в специфікації (Додаток 1) до цього Договору, окрім її собівартості включає в себе витрати на доставку товарів, транспортування та розвантаження».
2. Внести зміни до Додатку №1 до Договору поставки товару №25-ф від 25.06.2021 «Специфікація» виклавши його в новій редакції (Додаток 1).
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.09.2021 10:46
Статус:
Опубліковано