-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрочайник
46 190.00
UAH без ПДВ
Номер:
41a84b77d23b454abd695f8038e4706a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-12-002796-b-b1
Замовник:
філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Контактна особа:
Андрій Станіславович Остринський +30444653514 ostrynskyi@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП ВИНИЧУК АРТЕМ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3447101710
-
Контактна особа:
Виничук Артем Юрьевич +380660147845 wpuhhh@gmail.com
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, Київ, Феодори Пушиної 44/50 к.154
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Номер договору:
ЕЕЦ-21/26
Дата підписання:
24.06.2021 16:00
Період дії договору:
24.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
46 190.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
46 190.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрочайник Bosch TWK7601 або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
62 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації