• Відкриті торги
  • КЕП

«Поточний ремонт системи центрального опалення навчального корпусу № 5-А по вул. Хавкіна – Пушкіна, 3/2, м. Бердянськ» (код за ДК 021:2015 45330000-9 водопровідні та санітарно-технічні роботи; згідно з ДБН А.2.2-3:2014)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова Відповідно до частини 3 статті 12 Закону України "Про публічні закупівлі" під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".

267 182.00 UAH без ПДВ
Номер: 1f714e104b674c80b7770843ec8b577e
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-12-003184-a-b1
Замовник: БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Постачальник: Фізична особа-підприємець Табаков Володимир Михайлович
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Опис: Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова Відповідно до частини 3 статті 12 Закону України "Про публічні закупівлі" під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".
Номер договору: 233
Дата підписання: 16.06.2021 00:00
Період дії договору: 16.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 267 182.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 267 182.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Поточний ремонт системи центрального опалення навчального корпусу № 5-А по вул. Хавкіна – Пушкіна, 3/2, м. Бердянськ» (код за ДК 021:2015 45330000-9 водопровідні та санітарно-технічні роботи; згідно з ДБН А.2.2-3:2014)
Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2021
Місце постачання 71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, вул. Хавкіна-Пушкіна, 3/2 На карті

Внесені зміни

    Номер: 32597fc731b94fd1a84f33a92d666ab8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п. 2.1. "Фактична вартість виконаних робіт з поточного ремонту системи центрального опалення навчального корпусу №5-А, яка підлягає оплаті на підставі актів виконаних робіт за формою КБ-2в та довідки про вартість виконаних робіт та витрат за формою КБ-3 становить 267182,00 без ПДВ." п.3.4. "Послуга виконується частково з використанням матеріалу Замовника на обладнанні Підрядника."
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 03.08.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Доп. угода 1 до дог № 266 від 16.06.2021 (1).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: dbcef2618040418ab40c8fdba71b6068
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Додаткова угода №1/1 від 03.08.2021 року до Договору підпяду №233 від 16.06.2021 року складена на підставі п.5 ч.5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" (зі змінами) та повторно розміщується в електронній системі закупівель у зв'язку із допущенням формальної помилки під час внесення інформації в електронні поля. Опис змін: п. 2.1. "Фактична вартість виконаних робіт з поточного ремонту системи центрального опалення навчального корпусу №5-А, яка підлягає оплаті на підставі актів виконаних робіт за формою КБ-2в та довідки про вартість виконаних робіт та витрат за формою КБ-3 становить 267182,00 без ПДВ." п.3.4. "Послуга виконується частково з використанням матеріалу Замовника на обладнанні Підрядника."
    Номер додаткової угоди: 1/1
    Дата внесення змін до договору: 03.08.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода №1_1 до дог. №233 від 16.06.21р (1).pdf
p7s
sign.p7s