• Відкриті торги
  • КЕП

батарея акумуляторна герметизована NSB 100 (або еквівалент)

батарея акумуляторна герметизована NSB 100 (або еквівалент) (детально в додатку №3 та №6 ТД)

2 000 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 71023a46272a4a4dac2826b71009f266
Ідентифікатор договору: UA-2017-06-26-000076-c-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю “Пауер-Експерт”
Класифікатор ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Опис: батарея акумуляторна герметизована NSB 100 (або еквівалент) (детально в додатку №3 та №6 ТД)
Номер договору: 53-124-01-17-07061
Дата підписання: 08.09.2017 00:00
Період дії договору: 08.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 2 000 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Батарея акумуляторна герметизована NSB 100
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 164 штуки
Період постачання до 01.09.2017
Місце постачання 30100, Україна, Хмельницька обл., Нетішин, Хмельницьке відділення ВП СГ ДП "НАЕК "Енергоатом" На карті