-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги по частковому відновленню гідроізоляції та вирівнювання поверхні навколо редакційно-виробничого корпусу філії АТ «НСТУ» «Полтавська РД «ЛТАВА» за адресою: м. Полтава, вулиця Раїси Кириченко, 1.
130 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
fc851c88cb6b43a0b75a3a08eca5666c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-13-002101-c-b2
Замовник:
Філія акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Полтавська регіональна дирекція "ЛТАВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020640
-
Контактна особа:
Вікторія Хребтова +380532564024 tender.ltava@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Раїси Кириченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
МАЛЕ ПРИВАТНЕ БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУЛА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21068953
-
Контактна особа:
Ольга Деревянко +380671215450 sulapoltava@gmail.com
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ПРОЛЕТАРСЬКА, будинок 45А
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
34
Дата підписання:
08.06.2021 14:35
Період дії договору:
08.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
130 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 800.00 UAH)
Оплачено:
130 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по частковому відновленню гідроізоляції та вирівнювання поверхні навколо редакційно-виробничого корпусу філії АТ «НСТУ» «Полтавська РД «ЛТАВА» за адресою: м. Полтава, вулиця Раїси Кириченко, 1.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021