-
Відкриті торги
-
КЕП
Утеплювач, гідропароізоляція
154 891.20
UAH з ПДВ
Номер:
9a4f97f5b6714f25a57083e73063bc20
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-31-000182-b-b1
Постачальник:
ФОП Петренко Д.С
×
-
Код ЄДРПОУ:
2789314657
-
Контактна особа:
ПЕТРЕНКО ДМИТРО СТЕПАНОВИЧ +380675403737 dimadisa@i.ua http://disa-studio.com.ua
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, ОХТИРКА, ФУРМАНОВА 1
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Номер договору:
372
Дата підписання:
05.09.2017 10:46
Період дії договору:
05.09.2017 10:46 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
154 891.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 154 891.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Утеплювач, гідропароізоляція, поставка в кількості 1) Бугруватська ЗОШ І-ІІІ ступенів- вул. Зелена, 4 с. Бугрувате Охтирського р-ну Сумської області – утеплювача 1640м. кв, гідропароізоляція – 1080пог.м 2) Височанський НВК-ЗОШ І-ІІІ ступенів -днз -. вул. Харківська, 40, с. Високе Охтирського р-ну Сумської області - утеплювача 1320м. кв, гідропароізоляція – 880пог.м. 3) Сонячненський НВК-ЗОШ І-ІІІ ступенів -днз -. вул. Ластович,33, с. Сонячне Охтирського р-ну Сумської області - утеплювача 1800м. кв, гідропароізоляція – 1200пог.м. 4) Хухрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів- вул. Полтавська,92, с. Хухра Охтирського р-ну Сумської області – утеплювача 1840м. кв, гідропароізоляція – 1220пог.м
Кількість
10980 км.кв
Період постачання
до 10.09.2017
Місце постачання
42700, Україна, Сумська область, згідно додатку №3 до ТД, згідно додатку №3 до ТД
На карті