• Відкриті торги
  • КЕП

Реабілітаційні пристрої - КОД ДК 021:2015 «Апаратура для радіотерапії, механотерапії та фізичної терапії» (ДК 021:2015 33158400-6 Механотерапевтичні пристрої)

965 140.00 UAH з ПДВ
Номер: af8ece52b69a49768f2f4c0852d2fd06
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-21-002354-c-c1
Замовник: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Постачальник: ТОВ РМЕД
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Номер договору: 309
Дата підписання: 28.05.2021 16:35
Період дії договору: 28.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 965 140.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 140.00 UAH)
Оплачено: 965 140.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 140.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реабілітаційні пристрої - КОД ДК 021:2015 «Апаратура для радіотерапії, механотерапії та фізичної терапії» (ДК 021:2015 33158400-6 Механотерапевтичні пристрої): 1. Динамічна опора для руки (ДК 021:2015 33158400-6) (Код за НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів": 48071 Система динамічної підтримки руки реабілітаційна); 2. Пристрій для відновлення функцій руки (ДК 021:2015 33158400-6) (Код за НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів": 47517 - Віртуальна реабілітаційна система, з механізованою підтримкою)
Код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Кількість 3 штуки
Період постачання 24.05.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 46001, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, майдан Волі,1 На карті

Внесені зміни

    Номер: 4e5145e80760458aaa072b7de52310ba
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: коректний договір
    Номер додаткової угоди: договір
    Дата внесення змін до договору: 28.05.2021 17:09
    Статус:
    Опубліковано
PDF
договір РМЕД коректний.PDF
p7s
sign.p7s