-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо ( 09112200-9 Торф ( торфобрикет)
38 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
23e8b9464c0340b6a998f42767a380e4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-19-007342-a-c1
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44102192
-
Контактна особа:
Наталья Цупко +380463521742 osvitab@ukr.net
-
Адреса:
16500, Україна, Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Соборності, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ПІТЛЕНД
×
-
Код ЄДРПОУ:
43987547
-
Контактна особа:
Прокопенкf Миколи Миколайовича +380675860034 peatland.np@ukr.net
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, Святошинська площа 1,кв237
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
165
Дата підписання:
28.05.2021 16:04
Період дії договору:
28.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
38 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 480.00 UAH)
Оплачено:
38 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 480.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо ( 09112200-9 Торф ( торфобрикет)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
46 тонни
Період постачання
до 30.08.2021
Місце постачання
16500, Україна, Чернігівська область, Бахмач, для закладів загальної середньої освіти ( Красилівський ЗЗСО І-ІІІ ст., ФастовецькиЗЗСО І-ІІІ ст., Варварівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Тиницький ЗЗСО І-ІІІст.та Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ст)
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
550062cea76940ada343052c71ba49b2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
відповідно до фактичної потреби у закупівлі сторони прийшли до згоди зменьшити обсяг на 26 тон , а саме : кількість по договору становить 20 тонн та сума договору - 38880,00 грн з ПДВ
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
25.11.2021 17:00
Статус:
Опубліковано