-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1), канцелярські товари (код ДК 021:2015- 30192700-8 )
28 906.74
UAH з ПДВ
Номер:
dcb92190a1fd42cea33c12196956cdcd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-29-002071-a-b1
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Контактна особа:
Джаним Микола Степанович +380619444339 elektronizakupivli@mail.ua
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "СВІКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37167117
-
Контактна особа:
Бойко Светлана 0956081278 BOYKO.S@SVIKOM.ZP.UA http://svitok.ua
-
Адреса:
69019, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Олександра Пивоварова, буд. 4
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Номер договору:
196
Дата підписання:
18.05.2021 00:00
Період дії договору:
18.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
28 906.74 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 817.79 UAH)
Оплачено:
28 906.74 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 817.79 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)
Кількість
260 пачка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, 96 (місце поставки товару:заклади м. Мелітополь, згідно Додатку №4 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі)
На карті
канцелярські товари (код ДК 021:2015- 30192700-8 )
Кількість
486 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, 96 (місце поставки товару:заклади м. Мелітополь, згідно Додатку №4 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі)
На карті