-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторне обладнання: автоматичний лічильник колоній та аналізатор зон інгібування
747 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
afd08696da5846808e4d0de4f03617ca
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-23-001758-a-b1
Замовник:
Донецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
33361343
-
Контактна особа:
Курілова Маргарита Григорівна +380629512041 tender.drdl@gmail.com
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вулиця Гризодубової, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Наталія Константінова +380672430258 konstantinova@hlr.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
27
Дата підписання:
25.05.2021 00:00
Період дії договору:
25.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
747 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 124 600.00 UAH)
Оплачено:
747 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 124 600.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
автоматичний лічильник колоній та аналізатор зон інгібування
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021