• Спрощена закупівля
  • КЕП

Технічне обслуговування очисних споруд

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І Оголошення). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додаток до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі: Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі».

346 649.20 UAH з ПДВ
Номер: 57f89027ea1942a2a77e4a09a52a8607
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-06-006143-b-c1
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Постачальник: ТОВ "ДЖІ ЕС ГРУП СЕРВІС"
Класифікатор ДК 021:2015: 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системоюАналіз за цим CPV
Опис: Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І Оголошення). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додаток до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі: Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі».
Номер договору: 35.1-14/8.4-00014
Дата підписання: 01.06.2021 00:00
Період дії договору: 01.06.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору: 346 649.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 774.87 UAH)
Оплачено: 346 649.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 774.87 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування очисних споруд Rainpark БМО-200 (паркувальний майданчик «Р1»)
Код ДК 021:2015: 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою
Кількість 1 послуга
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул.Бориспіль-7- Територія Замовника На карті
Технічне обслуговування очисних споруд НПП-8 (паркувальний майданчик «Р2»)
Код ДК 021:2015: 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою
Кількість 1 послуга
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул.Бориспіль-7 - Територія Замовника На карті
Технічне обслуговування очисних споруд ”SOLAR 6” (паркувальний майданчик «Р3»)
Код ДК 021:2015: 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою
Кількість 1 послуга
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул.Бориспіль-7 - Територія Замовника На карті
Технічне обслуговування очисних споруд ОЛВ (паркувальний майданчик «Р12»)
Код ДК 021:2015: 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою
Кількість 1 послуга
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул.Бориспіль-7 - Територія Замовника На карті
Технічне обслуговування очисних споруд «УМКА-OIL-10» Паркінг (блок Б)
Код ДК 021:2015: 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою
Кількість 2 послуга
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул.Бориспіль-7 - Територія Замовника На карті