-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розміщення реклами міста в будівельно — господарських гіпермаркетах, ДК 021:2015 - 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
253 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bcde32cda8d7468ca0f630db91f42ed8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-15-011578-b-c1
Замовник:
Виконавчий комітет Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02140805
-
Контактна особа:
Лаба Лариса Петрівна +380615347348 tenderbrd@bmr.gov.ua
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, пл. Єдності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ НЬЮ МЕДІА СТАЙЛ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41255898
-
Контактна особа:
Таровська Олена Валеріївна +380442297777 com.dir1.ii@gmail.com
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, пров. Музейний, буд.2-В
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
05-НМСРК/21
Дата підписання:
25.05.2021 00:00
Період дії договору:
25.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
253 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
253 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розміщення реклами міста в будівельно — господарських гіпермаркетах, ДК 021:2015 - 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Виконавчий комітет Бердянської МР
IBAN:UA118201720344240024000022434
ТОВ"Нью Медiа Стайл"
IBAN:UA453510050000026002655699700
Сума
126500.00 UAH
Статус
Оплачений
14.07.2021 14:20
Док-ти
1
Виконавчий комітет Бердянської МР
IBAN:UA118201720344240024000022434
ТОВ"Нью Медiа Стайл"
IBAN:UA453510050000026002655699700
Сума
126500.00 UAH
Статус
Оплачений
05.08.2021 10:05
Док-ти
1