• Відкриті торги
  • КЕП

30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робочі станції в комплекті. На виконання заходів згідно з пунктом 4.1.1.1 розділу 4 Інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2021 рік)

3 600 000.00 UAH з ПДВ
Номер: aff8f19449bc4a588a5e97a7f6ba5c39
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-27-003738-a-a1
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОФЕСТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору: 19/21-551 ІП
Дата підписання: 25.05.2021 13:43
Період дії договору: 25.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 3 600 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 600 000.00 UAH)
Оплачено: 3 600 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 600 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Робоча станція в комплекті: системний блок HP ProDesk 600 G6 SFF (215R3ES); монітор HP 24FH (4HZ37AA); клавіатура дротова HP Pavilion 300 USB (4CE96AA); миша HP Premium USB Black (1JR32AA)
Код ДК 021:2015: 30214000-2 Робочі станції
Кількість 120 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛ.ЄРШОВА, будинок 4 На карті