-
Відкриті торги
-
КЕП
33600000-6 Фармацевтична продукція (Інфузійні розчини)
169 473.75
UAH з ПДВ
Номер:
9417b8c2508241fe91097c8af569cc83
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-23-003944-c-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990619
-
Контактна особа:
Сніжанна Качановська +380985715309 roddom.2@ukr.net
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Пашковського, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ " Медичний центр "М.Т.К."
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Димніч Андрій 380952834833 ANDRII.DYMNICH@UF.UA
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
311/21-ДН-БП
Дата підписання:
24.05.2021 10:37
Період дії договору:
24.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
169 473.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 428.81 UAH)
Оплачено:
160 263.38 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 240.74 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
АНАЛЬГІН розчин для ін'єкцій, 500 мг/мл, по 2 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки у пачці
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
-
АТХ:
N02BB02 N02BB02
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
78 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
ВОДА ДЛЯ ІН`ЄКЦІЙ розчинник для парентерального застосування, по 1000 мл у контейнерах полімерних
×
-
МНН:
hydrochlorothiazide Hydrochlorothiazide
-
АТХ:
V07AB V07AB
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
300 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
ГЛЮКОЗА розчин для інфузій 100 мг/мл, по 200 мл у пляшках скляних
×
-
МНН:
glucose Glucose
-
АТХ:
B05CX01 B05CX01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
24 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
ГЛЮКОЗА розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 200 мл у пляшках скляних
×
-
МНН:
glucose Glucose
-
АТХ:
B05CX01 B05CX01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
12 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
Дексмедетомедин розчин для ін'єкцій 100мкг/1мл 2мл №5
×
-
МНН:
dexmedetomidine Dexmedetomidine
-
АТХ:
N05CM18 N05CM18
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
ІНФУЛГАН розчин для інфузій 10 мг/мл, по 100 мл в пляшці; по 1 пляшці в пачці з картону
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
-
АТХ:
N02BE01 N02BE01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
240 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 5 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці
×
-
МНН:
calcium gluconate Calcium gluconate
-
АТХ:
A12AA03 A12AA03
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
48 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
ЛЕФЛОЦИН® розчин для інфузій, 5 мг/мл, по 100 мл у пляшці; по 1 пляшці в пачці
×
-
МНН:
levofloxacin Levofloxacin
-
АТХ:
J01MA12 J01MA12
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
300 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
МАГНІЮ СУЛЬФАТ розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл в ампулі; по 5 ампул в контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці з картону
×
-
МНН:
magnesium sulfate Magnesium sulfate
-
АТХ:
B05XA05 B05XA05
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
МЕТРОНІДАЗОЛ розчин для інфузій, 5 мг/мл, по 100 мл у пляшках
×
-
МНН:
metronidazole Metronidazole
-
АТХ:
J01XD01 J01XD01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
612 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
НАТРІЮ ХЛОРИД розчин для інфузій, 9 мг/мл, по 400 мл у пляшках
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
-
АТХ:
B05XA03 B05XA03
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
270 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
НАТРІЮ ХЛОРИД розчин для інфузій, 9 мг/мл, по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
-
АТХ:
B05XA03 B05XA03
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2388 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
ОФЛОКСАЦИН розчин для інфузій, 2 мг/мл, по 100 мл у пляшках скляних
×
-
МНН:
ofloxacin Ofloxacin
-
АТХ:
J01MA01 J01MA01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
300 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
РЕОСОРБІЛАКТ® розчин для інфузій, по 200 мл у пляшках скляних
×
-
МНН:
electrolytes in combination with other drugs Electrolytes in combination with other drugs
-
АТХ:
B05BB04 B05BB04
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
18 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
РОЗЧИН РІНГЕРА розчин для інфузій, по 400 мл у пляшках
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
-
АТХ:
B05BB01 B05BB01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1020 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
ТРИСОЛЬ розчин для інфузій, по 400 мл у пляшках
×
-
МНН:
electrolytes in combination with other drugs Electrolytes in combination with other drugs
-
АТХ:
B05BB01 B05BB01
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
ЕУФІЛІН розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки у пачці
×
-
МНН:
theophylline Theophylline
-
АТХ:
R03DA04 R03DA04
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Пашковського будинок 36
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c5d67c4b8b6b4326a54f7c284e609cd8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно пункту 3 частини п'ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», п. 12.2.1.3.
Договору, Сторони домовились про покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення
не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, та затвердити Додаток 1 до договору
№311/21-ДН-БП від 24.05.2021 року) у новій редакції.
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
09.07.2021 15:51
Статус:
Опубліковано