-
Відкриті торги
-
КЕП
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
972 967.75
UAH з ПДВ
Номер:
7ea28dd7058e4bec9812602712376f73
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-14-005952-b-b1
Замовник:
Кирилівська селищна рада Якимівського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25489968
-
Контактна особа:
Матвієнко Тарас Олександрович 380673459955 tarasmatviienko@gmail.com
-
Адреса:
72563, Україна, Запорізька область, селище міського типу Кирилівка, вул. Приморський бульвар, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
КП "РОЗВИТОК КУРОРТНОЇ ЗОНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31791572
-
Контактна особа:
Яна Олександрівна Крюкова +380613169247 yanchonok.b@gmail.com
-
Адреса:
72563, Україна, Запорізька область, Якимівський район, селище міського типу Кирилівка,, ВУЛИЦЯ ПРИМОРСЬКИЙ БУЛЬВАР, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Номер договору:
26-05/1
Дата підписання:
26.05.2021 09:00
Період дії договору:
до 31.03.2022 00:00
Сума договору:
972 967.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 162 161.29 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
72563, Україна, Запорізька область, Кирилывська ОТГ, 72563, Україна, Запорізька область, територія та прилеглі території Кирилівської ОТГ Якимівського району Запорізької області
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
1d3fbb5f957c4aadacfb3328fc3c0fbb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
Додаткова Угода №1
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 09:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c254431dc75b47d9ae56eac05ad3f2d6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Керуючись п. 8 ч. 5, ч. 6 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктом 11.1. Договору Сторони домовились продовжити строк дії Договору для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році.
2. Сторони прийшли до домовленості внести зміни до пункту 3.1. Договору, читати в наступній редакції:
«3.1. Ціна Договору становить 972967,75 грн. (дев’ятсот сімдесят дві тисячі дев’ятсот шістдесят сім гривень 75 копійок) гривень, у тому числі податок на додану вартість 162161,29 ( сто шістдесят дві тисячі сто шістдесят одна гривня 29 копійок), ціна договору на 2021 рік становить 812967,75 грн. (Вісімсот дванадцять тисяч дев’ятсот шістдесят сім гривень 75 копійок) гривень, податок на додану вартість 135494,62 ( сто тридцять п’ять тисяч чотириста дев’яносто чотири гривні 62 копійки). Ціна цього договору на січень-березень 2022 року становить 160000,00 (сто шістдесят тисяч гривень 00 копійок) у тому числі ПДВ 26666,67 (двадцять шість тисяч шістсот шістдесят шість гривень 67 копійок).»
«10.1. Договір набирає чинності з моменту його підписання та діє до «31» березня 2022 року.»
3. Додаткова угода набирає силу з моменту її підписання та діє до «31» березня 2022 року.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №2
Дата внесення змін до договору:
26.01.2022 08:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
db24fa3701f642faa57941c289416c41
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів "Замовника та "Учасника""
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №3
Дата внесення змін до договору:
26.01.2022 14:00
Статус:
Опубліковано