• Відкриті торги
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщення Загальноосвітньої школи с.Заброди Ратнівського району Волинської області з впровадженням енергозберігаючих технологій. (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)

2 862 394.21 UAH з ПДВ
Номер: e4ab265a074d46e2ae130be3b3dd50b6
Ідентифікатор договору: UA-2017-07-24-000571-a-a1
Постачальник: ТОВ Луцьккомунбуд
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 445
Дата підписання: 29.08.2017 17:32
Період дії договору: 29.08.2017 17:32 - 31.12.2017 23:59
Сума договору: 2 862 394.21 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 862 394.21 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт приміщення Загальноосвітньої школи с.Заброди Ратнівського району Волинської області з впровадженням енергозберігаючих технологій
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання 01.09.2017 - 01.08.2018
Місце постачання 44160, Україна, Волинська область, с. Заброди, вул. Шкільна 10 На карті