-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
3 845 695.44
UAH з ПДВ
Номер:
bf8b730307144be9a08dee63657e67f5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-16-004869-c-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Контактна особа:
Владислав Чубар +380995585262 chubar_vladislav@ukr.net
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БУДДОРІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43555151
-
Контактна особа:
Прялін Олександр +380989401949 abz2020@ukr.net
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КАЛИНОВА, будинок 12
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
24/05
Дата підписання:
24.05.2021 13:56
Період дії договору:
24.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
3 845 695.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 640 949.24 UAH)
Оплачено:
3 768 124.33 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 628 020.72 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі за адресою: вул. Січеславська Набережна №37-39
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі за адресою: вул. Лазаряна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі за адресою: вул. Європейська. 13-вул. Князя Володимира Великого, 5А
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі за адресою: вул. Європейська. 13-13А
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації