-
Відкриті торги
-
КЕП
Різні вироби медичного призначення
45 245.07
UAH з ПДВ
Номер:
dc9c8e8653624b93b8f78105540a0dc0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-19-002370-b-c1
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423901
-
Контактна особа:
Питльована Юлія Олександрівна +380459625820 vrcpmsdbux77@ukr.net
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, вул. Кургузова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ДУОМЕД УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41419883
-
Контактна особа:
Олександр Дюдя +380665754250,+380503336806,+380991337938 duomed-ukraine@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 93, офіс 104
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
20/21
Дата підписання:
20.05.2021 00:00
Період дії договору:
20.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
45 245.07 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 607.71 UAH)
Оплачено:
45 245.07 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 959.96 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бинт 7*14 см ст.
Кількість
190 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Бинт 7*14 см н/ст
Кількість
140 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Бинт ст. 5*10
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Бинт н/ст 5*10
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Вата н/с 100г
Кількість
465 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Лейкопластирь тк. FP 1,25*500см
Кількість
205 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лейкопластирь 2*500см ткан.
Кількість
55 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лейкопластирь 2,5*500 см неткан.
Кількість
75 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лейкопластир бактериц. 2,3*7,2 см №100
Кількість
88 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Марля 5м
Кількість
64 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Маска одноразова н/стер
Кількість
26500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Серветка медична Ігар просочена спирт. Розчином №100
Кількість
122 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Бинт еластичний 5м
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лейкопластир нетк. FP 1,25*500 см
Кількість
92 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лейкопластир 1*500 см ткан.
Кількість
37 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лейкопластир 1*500 см неткан.
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Пакет перев’язувальний
Кількість
63 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Серветка мед. марл. стерил. (45*29)
Кількість
140 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Серветка мед. марл. стерил. 16 см*14см (8 см*4 см)
Кількість
140 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лейкопластир 3*500 см неткан.
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021