-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)
783 591.69
UAH з ПДВ
Номер:
381096ac79cb4fb4b4cb15c35ca05676
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-19-001328-a-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38761806
-
Контактна особа:
Богатько Оксана 380676836524 oksana.bogatko83@gmail.com
-
Адреса:
72319, Україна, Запорізька область, Мелітополь, проспект Богдана Хмельницького, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СІЕС-ЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37460544
-
Контактна особа:
Филатова Марина Юрьевна 380443519494 TENDERS@CS-LINE.UA http://www.cs-line.ua/
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ГРЕКОВА, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
192
Дата підписання:
18.05.2021 11:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
783 591.69 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 130 598.61 UAH)
Оплачено:
783 591.69 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 130 598.61 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп’ютер
Кількість
20 одиниця
Період постачання
до 31.05.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Монітор 23,8-дюймовий монітор
Кількість
20 одиниця
Період постачання
до 31.05.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Персональний комп’ютер
Кількість
8 одиниця
Період постачання
до 31.05.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ноутбук
Кількість
4 одиниця
Період постачання
до 31.05.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
32302040170b4823b86391363c43bea6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно пункту 3 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» а саме, покращення якості предмету закупівлі за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в Договорі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
10.06.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6e6926ee045e4e4c94bcd32c755ea6d0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно пункту 3 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» а саме, покращення якості предмету закупівлі за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в Договорі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
14.06.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
1946a1ff116e46cc9efe0cf7f607fdeb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись положеннями ст.ст. 651 - 654 Цивільного кодексу України, ч.5 п.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі»
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
12.07.2021 14:00
Статус:
Опубліковано