-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015- 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-95 (09132000-3), бензин А-92 (09132000-3), дизельне паливо (09134200-9)
556 159.02
UAH з ПДВ
Номер:
0def8f4f879148768cf4713aaf6c5c29
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-07-002316-b-c1
Замовник:
Комунальна організація «Харківський зоологічний парк»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02220881
-
Контактна особа:
Каріна Борисівна Детюк +380577054487 zakupivli@zoo.kharkov.ua
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ГЛОБАЛ ТРАФІК ЛПГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42931163
-
Контактна особа:
ГЛОБАЛ ТРАФИК ЛПГ +380503477764 globaltrafic.roz@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Клочківська, будинок 166-А
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
09130000-9/1
Дата підписання:
11.05.2021 17:36
Період дії договору:
11.05.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
556 159.02 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 92 693.17 UAH)
Оплачено:
463 523.04 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 77 253.84 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-95
Кількість
6920 літр
Період постачання
до 31.12.2021
бензин А-92
Кількість
4350 літр
Період постачання
до 31.12.2021
дизельне паливо
Кількість
4120 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f0eccb028ad144fe801c07d1d4d2c841
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до п. 4.1. Розділу ІV «ЦІНА ДОГОВОРУ» зменшивши ціну цього
договору 464 076,00 грн. (чотириста шістдесят чотири тисячі сімдесят шість гривень 00
копійок), у тому числі ПДВ (20%) – 77 346,00 грн., на 22,66 грн та викласти п. 4.1. у новій
редакції:
«4.1. Ціна цього Договору становить 464 053,34 грн. (чотириста шістдесят чотири тисячі
п’ятдесят три гривні 34 копійки), у тому числі ПДВ (20%) – 77 342,22 грн., з яких:
- 232 038,00 грн (двісті тридцять дві тисячі тридцять вісім гривень 00 копійок) –
місцевий бюджет;
- 232 015,34 грн (двісті тридцять дві тисячі п’ятнадцять гривень 34 копійки) -
власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).».
Викласти Додаток № 1 «СПЕЦИФІКАЦІЯ» до Договору в новій редакції згідно додатку №1 до цієї додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.05.2021 16:16
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
dd992349a97f465eab99b722599f412e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до п. 4.1. Розділу ІV «ЦІНА ДОГОВОРУ» зменшивши ціну цього договору 464 053,34 грн. (чотириста шістдесят чотири тисячі п’ятдесят три гривні 34 копійки), у тому числі ПДВ (20%) – 77 342,22 грн., на 50,72 грн. та викласти п. 4.1. у новій редакції:
«4.1. Ціна цього Договору становить 464 002,62 грн. (чотириста шістдесят чотири тисячі дві гривні 62 копійки), у тому числі ПДВ (20%) — 77 333,77 грн., з яких:
- 232 038,00 грн (двісті тридцять дві тисячі тридцять вісім гривень 00 копійок) – місцевий бюджет;
- 231 964,62 грн (двісті тридцять одна тисяча дев’ятсот шістдесят чотири гривні 62 копійки) - власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).».
Викласти Додаток № 1 «СПЕЦИФІКАЦІЯ» до Договору в новій редакції згідно додатку №1 до цієї додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.08.2021 10:36
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
463929f97964483ab0330d4748bf59b7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до п. 4.1. Розділу ІV «ЦІНА ДОГОВОРУ» та викласти у новій редакції «4.1. Ціна цього Договору становить 464 002,62 грн. (чотириста шістдесят чотири тисячі дві гривні 62 копійки), у тому числі ПДВ (20%) — 77 333,77 грн.» Внести зміни до п. 4.4. Розділу ІV «ЦІНА ДОГОВОРУ» та викласти у новій редакції: «4.4. Джерело фінансування - місцевий бюджет»
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
06.12.2021 11:21
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
02fbefe1de274097afa0b73bf82e5fee
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до п. 4.1. Розділу ІV «ЦІНА ДОГОВОРУ» зменшивши ціну цього
договору 464 002,62 грн. (чотириста шістдесят чотири тисячі дві гривні 62 копійки), у
тому числі ПДВ (20%) — 77 333,77 грн., на 36,86 грн. та викласти п. 4.1. у новій редакції:
«4.1. Ціна цього Договору становить 463 965,76 грн. (чотириста шістдесят три тисячі
дев’ятсот шістдесят п’ять гривень 76 копійок), у тому числі ПДВ (20%) — 77 327,63 грн.».
Викласти Додаток № 1 «СПЕЦИФІКАЦІЯ» до Договору в новій редакції згідно додатку
№ 1 до цієї Додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
16.12.2021 16:59
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8df1941c841b4fa28a9612d96b777383
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Внести зміни до п. 4.1. Розділу ІV «ЦІНА ДОГОВОРУ» зменшивши ціну цього договору 463 965,76 грн. (чотириста шістдесят три тисячі дев’ятсот шістдесят п’ять гривень 76 копійок), у тому числі ПДВ (20%) — 77 327,63 грн., на 442,72 грн. та викласти п. 4.1. у новій редакції:
«4.1. Ціна цього Договору становить 463 523,04 грн. (чотириста шістдесят три тисячі п’ятсот двадцять три гривні 04 копійки), у тому числі ПДВ (20%) — 77 253,84 грн.».
2. Викласти Додаток № 1 «СПЕЦИФІКАЦІЯ» до Договору в новій редакції згідно додатку № 1 до цієї Додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 13:03
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
547df26c90ed46e6ae1161f02035eb73
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони дійшли згоди продовжити дію договору про закупівлю, на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році.
2. Внести зміни до п. 11.1. Розділу ХІ «СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ» та викласти у наступній редакції:
«11.1. Цей Договір діє з моменту підписання та до 31.03.2022, але до закінчення терміну дії усіх отриманих бланків-дозволів та повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за Договором.».
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 13:17
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
01002477a7034b3f911db0c0a6015c12
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до п. 4.1. Розділу ІV «ЦІНА ДОГОВОРУ» збільшивши ціну цього
договору 463 523,04 грн. (чотириста шістдесят три тисячі п’ятсот двадцять три гривні 04
копійки), у тому числі ПДВ (20%) — 77 253,84 грн., на 92 635,98 грн. та викласти п. 4.1. у
новій редакції:
«4.1. Ціна цього Договору становить 556 159,02 грн. (п’ятсот п’ятдесят шість тисяч сто
п’ятдесят дев’ять гривень 02 копійки), у тому числі ПДВ (20%) — 92 693,17 грн.».
Внести зміни до п. 6.1. Розділу VІ «ПОСТАВКА ТОВАРУ» та викласти у наступній
редакції:
«6.1. Строк поставки товарів: до 31 березня 2022 року.».
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
03.02.2022 16:09
Статус:
Опубліковано