-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин марки А-95 (талони) (09132000-3 - Бензин); бензин марки А-92 (талони) (09132000-3 - Бензин); дизельне паливо (талони) (09134200-9 – Дизельне паливо))
559 028.00
UAH з ПДВ
Номер:
66a7f4d6c3f44e8a8c67500c28fa833b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-07-008809-a-b1
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги" Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38525759
-
Контактна особа:
Черпаченко Руслана Ігорівна +380532609731 polt.rai.cpmd@gmail.com http://pmd.pl.ua/
-
Адреса:
38762, Україна, Полтавська область, район, Полтавський район., с. Терешки
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС - ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36324681
-
Контактна особа:
Савченко Аліна Миколаївна +380661421875 alinansavchenko@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, 35
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
57
Дата підписання:
13.05.2021 00:00
Період дії договору:
13.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
559 028.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 171.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-95 (талони)
Кількість
25000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
бензин марки А-92 (талони)
Кількість
12000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
дизельне паливо (талони)
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
18760b29256a42aeb6f067d717ea94bb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв'язку з підвищенням роздрібних рикових цін на бензин на ринку україни
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9a73cd0e7fb141de89c5028255ebdb3d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони вирішили змінити ціну за одиницю товару, пропорційно зростанню ціни на Товар на ринку, що підтверджено довідкою торгово-промислової палати, в межах 10%
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
10.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
cf5802c260184f148d5ccd77ddc4f063
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку із значним зростанням ціни на Товар на ринку України та з метою недопущення Сторонами порушень вимог чинного законодавства у сфері публічних закупівль, домовились достроково розірвати договір №57 про закупівлю товару від 13.05.2021 року.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
16.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано