-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясо курки, код 15110000-2 — М’ясо за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
290 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
732c5936ea9e42699af60532200ceb81
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-05-000063-a-a1
Замовник:
Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08482599
-
Контактна особа:
Руслан Гайворонський +380974832683 haivoronskyi.ruslan@gmail.com
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. 1-го Травня, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "Лясовий Валерій Степанович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2439715130
-
Контактна особа:
Валерій Лясовий +380963255863 valerijlasovij@gmail.com
-
Адреса:
22052, Україна, Вінницька область, село Березна, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 80
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
213
Дата підписання:
04.05.2021 11:00
Період дії договору:
04.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
290 700.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
66 112.62 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо курки, код 15110000-2 — М’ясо за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Кількість
4275 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
931922eacd0a4515b214acd19970cba2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
13.10.2021 08:46
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5d3f944d8925475c8f1ba9d0d0f636b2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
родовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 12:50
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
b9660339f3684978a0201870f7beb262
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
19.01.2022 12:02
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9a979d45dbdd4aadafd018fae0ffa4b6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони домовились зменшити суму договору № 113 від 04.05.2021 року (погодження зміни ціни в бік зменшення) на 58 140,00 грн. (п’ятдесят вісім тисяч сто сорок
грн.00 коп.).
2. Всі інші умови Основного Договору залишаються без змін і Сторони підтверджують свої зобов’язання за ними.
3. Дана Додаткова угода викладена українською мовою у двох примірниках: по одному для кожної Сторони. Обидва примірники мають рівну юридичну силу.
4. Дана Додаткова угода вступає в силу з моменту підписання її Сторонами та скріплення печатками Сторін. Дана Додаткова угода становить невід’ємну частину Договору.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
19.12.2022 11:17
Статус:
Опубліковано