-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з відсипання доріг шлаком на території Курахівської міської територіальної громади
933 333.32
UAH з ПДВ
Номер:
b57f8b5db91a42d98a80b6e02246a2de
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-25-008395-c-a1
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Контактна особа:
Батрак Віталій Васильович 380958731163 public.tender@ukr.net
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ КРАСНОГОРІВСЬКЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
×
-
Код ЄДРПОУ:
37011641
-
Контактна особа:
Горюнова Наталія Олексіївна +380990476636 krsp@i.ua
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, місто, Курахове, Промислова зона,70/2
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
142/ПБ/Т
Дата підписання:
26.04.2021 13:15
Період дії договору:
до 10.05.2021 00:00
Сума договору:
933 333.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 155 555.55 UAH)
Оплачено:
933 333.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 155 555.55 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з відсипання доріг шлаком на території Курахівської міської територіальної громади
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.05.2021
Місце постачання
Відповідно до документації