-
Відкриті торги
-
КЕП
Торф'яні брикети
215 712.00
UAH без ПДВ
Номер:
b36ab0b990b8440785563b4f2e7e4c25
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-26-003964-b-b1
Замовник:
ГОЛОБСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188205
-
Контактна особа:
Палій Світлана +380335292197 golobckiy_internat@ukr.net
-
Адреса:
45070, Україна, Волинська область, Ковельський р-н, селище міського типу Голоби, ВУЛИЦЯ ВОЛИНСЬКА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "НЕВІРКОВЕЦЬ ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3126816851
-
Контактна особа:
Дмитро Невірковець +380665657450 dima_dima_@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, місто Ковель, ВУЛИЦЯ МЕЧНІКОВА, будинок 10, квартира 30
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
62
Дата підписання:
28.04.2021 14:27
Період дії договору:
28.04.2021 14:27 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
215 712.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
215 712.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торф'яні брикети
Кількість
144 тонни
Період постачання
до 20.11.2021
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
2edfc182235c4535ac601b3cfef40fd4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.08.2021 16:43
Статус:
Опубліковано