-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування електричного теплового обладнання на підрозділах ДП «ММТП»
771 378.37
UAH без ПДВ
Номер:
07576cd7bb29470eb1daf7939a4cb026
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-18-001854-c-a1
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Контактна особа:
Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Приватне підприємство "Колві"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31054585
-
Контактна особа:
Горяєв Олександр Олександрович 380993455368, 380993455368 kolvi-mariupol@mail.ru
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, б-р. Богдана Хмельницького, 41
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-17/21/207
Дата підписання:
26.04.2021 00:00
Період дії договору:
26.04.2021 00:00 - 26.04.2022 23:59
Сума договору:
771 378.37 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування бойлерів, водонагрівачів (більше 2 кВт) лінії роздач (самообслуговування)
Кількість
67 послуга
Період постачання
до 28.04.2022
Послуги з технічного обслуговування електрокотлів
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 28.04.2022
Послуги з технічного обслуговування жарочних та пекарських шаф, печей, теплових завіс, повітряних завіс, калориферів, духовок, сковород, жаровень електричних
Кількість
476 послуга
Період постачання
до 28.04.2022
Послуги з технічного обслуговування водонагрівачів (менше 2 кВт), кип’ятильників, парососів, пилососів, прасок, обігрівачів, конвекторів електричних, фенів.
Кількість
518 послуга
Період постачання
до 28.04.2022
Послуги з технічного обслуговування електроустановки гарячого водопостачання
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 28.04.2022
Послуги з технічного обслуговування мікрохвильові печі
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 28.04.2022