-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби (макаронні вироби, вермішель) для потреб дитячих дошкільних навчальних закладів на 2021 рік
70 474.58
UAH без ПДВ
Номер:
64dd4a8f254d4c18926fb7eec7b29a31
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-19-008420-c-a1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Контактна особа:
Надія Гай +380509766931 ngayzakupivly@ukr.net http://sevgoroo.at.ua/
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "СОТНІКОВА КАТЕРИНА КОСТЯНТИНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3272908800
-
Контактна особа:
Катерина Костянтинівна +380502715555 k.sotnikova@ukr.net
-
Адреса:
93416, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, селище міського типу Воронове,, ВУЛИЦЯ ТРУДОВА, будинок 7
Класифікатор ДК 021:2015:
15850000-1 Макаронні виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
227
Дата підписання:
19.04.2021 09:54
Період дії договору:
19.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
70 474.58 UAH без ПДВ
Оплачено:
70 474.58 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Макаронні вироби вищого гатунку
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1990 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вермішель вищого гатунку
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1420 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
507975bc4bdd4b04a8cc1e3f6c9418c0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до р.3 п.3.2., р.11 п.11.3., Договору № 227 від 19 квітня 2021 року сторони досягли згоди щодо зменшення суми Договору
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 10:16
Статус:
Опубліковано