-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (світильник оглядовий Violight-3 або еквівалент ) – 6 штук. Документи викладаються українською мовою.
81 480.00
UAH з ПДВ
Номер:
833cc355d7a444b4b2c9f6b3c0663b0c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-19-003629-a-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999690
-
Контактна особа:
Ірина Карімова +380532676297,+380532676307,+380532676315 roddom-poltava@ukr.net
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Олеся Гончара, 27 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ТЕЛЕМЕДІКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
43764552
-
Контактна особа:
Гацула Вадим Миколайович +380956051609 telemedik123@gmail.com
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Круглоуніверситетська, будинок 7, офіс 26/1
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
101
Дата підписання:
19.04.2021 14:00
Період дії договору:
19.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
81 480.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 330.47 UAH)
Оплачено:
81 480.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 330.47 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильник оглядовий Violight-3 або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 штуки
Період постачання
16.04.2021 - 30.11.2021