-
Відкриті торги
-
КЕП
Олія соняшникова рафінована
відповідно до пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 №1082 – код ДК 021:2015 - 15421000-5 «Рафіновані олії»
881 764.80
UAH без ПДВ
Номер:
650e506012374119b6981573ca9644a2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-16-005629-c-a1
Замовник:
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Контактна особа:
Дука Валерія Володимирівна 380976902298 dukavaleria@ukr.net
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький, вул. Шевченка, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП ТАРАСОВА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3368804409
-
Контактна особа:
Тарасова Оксана 380977537521, 380977537521 yahoks@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Любарського 82 кв. 93
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Опис:
відповідно до пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 №1082 – код ДК 021:2015 - 15421000-5 «Рафіновані олії»
Номер договору:
215-21
Дата підписання:
20.04.2021 00:00
Період дії договору:
20.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
881 764.80 UAH без ПДВ
Оплачено:
881 764.80 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія соняшникова рафінована
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
14996 кілограм
Період постачання
до 30.11.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
НА ДПСУ ім Б. Хмельницького
IBAN:UA178201720343120002000016897
ФОП Тарасова Оксана Миколаївна
IBAN:UA463282090000026006010049133
Сума
606957.12 UAH
Статус
Оплачений
26.04.2021 11:36
Док-ти
1
НА ДПСУ ім Б. Хмельницького
IBAN:UA178201720343120002000016897
ФОП Тарасова Оксана Миколаївна
IBAN:UA463282090000026006010049133
Сума
274807.68 UAH
Статус
Оплачений
05.08.2021 12:38
Док-ти
1