-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015- 34140000-0– Великовантажні транспортні засоби (автокран 25т)
4 254 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
99d6f568f162464f93fc92ae4025caa9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-12-011668-c-b1
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Контактна особа:
Валерій Олександрович Морозов +380577588535 morozov.v.a@hte.vl.net.ua http://hts.kharkov.ua
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ТЕК-ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33897028
-
Контактна особа:
Ірина Сиромятнікова +380675701206 irina.siromyatnikova@sollyplus.com.ua
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський район село Циркуни, ВІДДІЛЕННЯ "КУТУЗІВКА", будинок 32 А
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
28040801
Дата підписання:
08.04.2021 15:35
Період дії договору:
08.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
4 254 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 709 000.00 UAH)
Оплачено:
4 254 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 709 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автокран 25 т (Код ДК 021:2015- 34140000-0– Великовантажні транспортні засоби)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.06.2021