-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко; згущене молоко
836 494.50
UAH без ПДВ
Номер:
14c4d692dde64193a33aea4b0651457f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-19-009927-b-c2
Замовник:
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212592
-
Контактна особа:
Людмила Миколаївна Бєкірова +380553432472 gen_osvita@meta.ua
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, вул. Вокзальна, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "БОГДАНОВА ЛАРИСА ГЕННАДІЇВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2282311046
-
Контактна особа:
БОГДАНОВА ЛАРИСА ГЕННАДІЇВНА +380980188866 bogdanova.l@ukr.net
-
Адреса:
72319, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ РОЗИ ЛЮКСЕМБУРГ, будинок 6, квартира 134
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
99
Дата підписання:
07.04.2021 10:00
Період дії договору:
07.04.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
836 494.50 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко (Код ДК 021:2015: 15511000-3 - Молоко)
Кількість
30000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ та Генічеський р-н, за адресами підпорядкованих закладів замовника
На карті
Молоко (Код ДК 021:2015: 15511000-3 - Молоко)
Кількість
5770 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ та Генічеський р-н, за адресами підпорядкованих закладів замовника
На карті
Згущене молоко (Код ДК 021:2015: 15511600-9 - Згущене молоко)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ та Генічеський р-н, за адресами підпорядкованих закладів замовника
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e18c87dab38a4fd9bbed94c2b8c39f08
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
№ 1
Дата внесення змін до договору:
27.07.2021 09:35
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
12e68d5ba6db4863b02be3e9821a9c67
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника. Сума Договору після зменшення - 773100,00 грн. без ПДВ.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
04.11.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
6509075b1c3247868f5d0a7572545043
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
№ 3
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e82eaa9c072f46efb7fc1c2e8c38e4c3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника. Сума після зменшення 697179,00 грн.
Номер додаткової угоди:
№ 4
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d85af57f5f0d4c798bc5f8b52b531ef8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
№ 5
Дата внесення змін до договору:
19.01.2022 09:27
Статус:
Опубліковано