-
Відкриті торги
-
КЕП
Хлор рідкий в контейнерах та балонах
1 929 840.00
UAH з ПДВ
Номер:
5bfa9b25431a40619aaf8a7bbc038e8c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-16-009876-a-c1
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
35420080
-
Контактна особа:
Олена Губіна +380958993097 kpslavgorvodokanal@gmail.com
-
Адреса:
84100, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ КАЛІНІНА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Марілайф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42638760
-
Контактна особа:
Гнойова Марина Михайлівна +380969650120 marilife25@gmail.com
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, пров. Медовий, буд. 2В
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
3-2021
Дата підписання:
09.04.2021 11:54
Період дії договору:
09.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 929 840.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 321 640.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хлор рідкий в контейнерах та балонах
Кількість
34 тонни
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
84100, Україна, Донецька область, Слов'янськ, Вул.Вчительска(колишня Калініна) №9
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
78850f8ccfba45d6837836fd0e5dc895
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін у п.10.1
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.12.2021 10:32
Статус:
Опубліковано