-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо
225 244.82
UAH з ПДВ
Номер:
c277ba3e8a1c43fab9522bb3e996804f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-20-000026-b-a1
Постачальник:
ТОВ Назарет Транс
×
-
Код ЄДРПОУ:
33625929
-
Контактна особа:
Вінідіктов Сергій Григорович +380433822757 nazaret-trans@mail.ru
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, Хмільник, вул. І.Богуна, 4
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
118
Дата підписання:
27.07.2017 08:00
Період дії договору:
27.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
225 244.82 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 225 244.82 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин АИ-95
Кількість
10070 літр
Період постачання
до 31.12.2017
дизельне паливо
Кількість
270 літр
Період постачання
до 31.12.2017