-
Відкриті торги
-
КЕП
реактиви для лабораторних аналізаторів
711 360.00
UAH без ПДВ
Номер:
4c11253a021d491195313b28cb66a5c1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-23-013779-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588046
-
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 tenderpmsd@gmail.com
-
Адреса:
47732, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Мишковичі, вул. Надрічна, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Винниченко Ю.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2946109156
-
Контактна особа:
Винниченко Юрій Володимирович +380352240407 vinnichenko-lab@ukr.net
-
Адреса:
46013, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, С.Бандери 96/140
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
711360
Дата підписання:
01.04.2021 17:00
Період дії договору:
01.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
711 360.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
257 710.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір реагентів призначений для in vitro визначення глюкози в сироватці і плазмі крові, а також у сечі людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
6 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для іn vitro визначення холестерину у сироватці і плазмі крові людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
30 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для in vitro визначення креатиніну в сироватці і плазмі крові, а також у сечі людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
16 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для кількісного in vitro визначення АЛТ/ГПТ (ALT/GPT, аланінамінотрансферази) у сироватці і плазмі крові (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
14 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для кількісного in vitro визначення АСТ (AST, аспартатамінотрансферази) у сироватці і плазмі крові людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
14 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для кількісного in vitro визначення сечовини у сироватці і плазмі крові, а також у сечі людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
14 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для кількісного in vitro визначення сечової кислоти в сироватці і плазмі крові, а також у сечі людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
3 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для кількісного in vitro визначення загального білку у сироватці і плазмі крові, а також у сечі людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
14 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для in vitro визначення лужної фосфатази у сироватці і плазмі крові людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
3 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для in vitro визначення загального білірубіну у сироватці і плазмі крові людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
14 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для in vitro визначення прямого білірубіну у сироватці і плазмі крові людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
12 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для in vitro визначення альфа-амілази у сироватці і плазмі крові, а також у сечі людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
20 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Розчин ділюента для автоматичного гематологічного аналізатора Elite 3 ERBA Dilluent Diff (код ДК 021-2015: 33696200-7)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
260 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Лізуючий реагент для автоматичного гематологічного аналізатора Elite 3 ERBA Lyse Diff (код ДК 021-2015: 33696200-7)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
6 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Розчин для очищення для автоматичного гематологічного аналізатора Elite 3 ERBA Cleaner (код ДК 021-2015: 33696200-7)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
6 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Гіпохлоритний очисний розчин для автоматичного гематологічного аналізатора Elite 3 ERBA Hypoclean CC (код ДК 021-2015: 33696200-7)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
2 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Тест-смужки для автоматичного аналізатора сечі LAURA SMART ДекаФАН Лаура (код ДК 021-2015: 33696700-2)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
2500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Контроль параметрів сечі та візуальної оцінки для автоматичного аналізатора сечі LAURA SMART (код ДК 021-2015: 33696700-2)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реагентів для гематології (500 тестів) для гематологічного аналізатора НА3 (код ДК 021-2015: 33696200-7)
×
-
Країна виробництва:
ES Королівство Іспанія
Кількість
20 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Контроль гематологічний для гематологічного аналізатора (код ДК 021-2015: 33696200-7)
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Миючий розчин для гематологічного аналізатора (код ДК 021-2015: 33696200-7)
×
-
Країна виробництва:
ES Королівство Іспанія
Кількість
20 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
СРБ-латекс-тест (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
12 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
РФ-латекс-тест (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
12 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
АСЛ-О-латекс-тест (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
12 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Фарбник Азур-Еозин по Романовському (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
9 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Фарбник Азур-Еозин по Май-Грюнвальду (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10.5 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Масло імерсійне (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
16 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Смужки індикаторні "Глюкотест" (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
900 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Смужки індикаторні "Ацетонтест" (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Смужки індикаторні "РН-тест" (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Тест-смужки CareSens (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Тест-смужки Accu-chek актив (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Тест-смужки LabStrip (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
ES Королівство Іспанія
Кількість
5100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Азотна кислота (код ДК 021-2015: 33696300-8)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Натрій лимоннокислий (код ДК 021-2015: 33696300-8)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Натрій хлористий (код ДК 021-2015: 33696300-8)
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
3 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сульфосаліцилова кислота (код ДК 021-2015: 33696300-8)
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Оцтова кислота (код ДК 021-2015: 33696300-8)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Пробірка КЗ ЕДТА, 2 мл. (код ДК 021-2015: 33696200-7)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
15000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Пробірка КЗ ЕДТА для капілярної крові (код ДК 021-2015: 33696200-7)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
1700 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Контрольна сироватка для біохімічного аналізатора (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
8 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Миючий розчин для біохімічного аналізатора (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
8 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реактивів для визначення холестерину в плазмі та сироватці крові ферментативним методом (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
3 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реактивів для визначення концентрації гемоглобіну у крові (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
13 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір для визначення глюкози у біологічних рідинах глюкозооксидазним методом (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
5 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір реактивів калібраторів гемоглобіну (код ДК 021-2015: 33696500-0)
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
96908388049541f7bd934fd7b1fb4a44
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внесення змін в договір щодо вказання реквізитів банківських рахунків для оплати за поставлені реактиви для лабораторних аналізаторів, які неможливо було вказати на момент підписання договору про закупівлю
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
11.06.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
574af47b683449dc9c3b6f559660fab6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 10:38
Статус:
Опубліковано