-
Відкриті торги
-
КЕП
Рис шліфований круглий, Крупа пшоно, Крупа ячмінна, Крупа вівсяна, Крупа перлова, Крупа гречана
118 998.00
UAH без ПДВ
Номер:
3317378f79af415287fc7672ec7587a5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-18-001382-c-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982264
-
Контактна особа:
Корітчук Людмила Володимирівна +380432507948 tendervopnl@gmail.com
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул. Пирогова, 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ШАПОВАЛОВА НАТАЛІЯ ВІЛЬЯМІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2493316466
-
Контактна особа:
Шаповалова Наталія +380674308961,+380973321875 kruposvit2019@gmail.com
-
Адреса:
23211, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, селище міського типу Стрижавка, ВУЛИЦЯ 1-А ПОЛЬОВА, будинок 5
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Номер договору:
93
Дата підписання:
24.03.2021 00:00
Період дії договору:
24.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
118 998.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
118 998.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рис шліфований круглий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
967 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Крупа пшоно
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1432 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Крупа ячмінна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
930 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Крупа вівсяна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1050 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Крупа перлова
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Крупа гречана
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
964 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
4094bcb526714f6096cc76a5b1db44aa
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
пункт 5 частини 5 статті 41 Закону України "Про публіні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано