• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку

231 799.99 UAH з ПДВ
Номер: 5e11a5f8bfa340db8497b9722ec72b53
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-12-010391-c-c1
Замовник: ДП "Державна лікарня Міністерства внутрішніх справ України в місті Кривий Ріг"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Опис: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер договору: 100/66
Дата підписання: 17.03.2021 13:00
Період дії договору: 17.03.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору: 231 799.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 633.33 UAH)
Оплачено: 231 799.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 633.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 68210.11 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 50036, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Одеська, буд. 60-Б На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Дер.лікарня МВС України в м.Кривий Ріг
ТОВ "Миколаївська електропост. комп."
Сума 49466.26 UAH
Статус
Оплачений
23.12.2021 11:49
Док-ти 1
Дер.лікарня МВС України в м.Кривий Ріг
ТОВ "Миколаївська електропост. комп."
Сума 13375.86 UAH
Статус
Оплачений
12.07.2021 10:49
Док-ти 1
Дер.лікарня МВС України в м.Кривий Ріг
ТОВ "Миколаївська електропост. комп."
Сума 16416.02 UAH
Статус
Оплачений
20.05.2021 10:47
Док-ти 1
Дер.лікарня МВС України в м.Кривий Ріг
ТОВ "Миколаївська електропост. комп."
Сума 26705.83 UAH
Статус
Оплачений
16.11.2021 10:28
Док-ти 1
Дер.лікарня МВС України в м.Кривий Ріг
ТОВ "Миколаївська електропост. комп."
Сума 8020.68 UAH
Статус
Оплачений
14.09.2021 10:29
Док-ти 1
Дер.лікарня МВС України в м.Кривий Ріг
ТОВ "Миколаївська електропост. комп."
Сума 14376.23 UAH
Статус
Оплачений
15.06.2021 09:45
Док-ти 1
Дер.лікарня МВС України в м.Кривий Ріг
ТОВ "Миколаївська електропост. комп."
Сума 15308.68 UAH
Статус
Оплачений
19.10.2021 11:07
Док-ти 1
Дер.лікарня МВС України в м.Кривий Ріг
ТОВ "Миколаївська електропост. комп."
Сума 16465.93 UAH
Статус
Оплачений
13.08.2021 11:32
Док-ти 1
Дер.лікарня МВС України в м.Кривий Ріг
ТОВ "Миколаївська електропост. комп."
Сума 23964.50 UAH
Статус
Оплачений
13.12.2021 12:39
Док-ти 1

Внесені зміни

    Номер: eb77fb1e668544e6949baf18966e9c9c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товара
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 26.08.2021 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1 від 26.08.2021.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 7268604b9a9e4682a4e1682f2a43992f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 29.09.2021 16:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Д.У. 2 від 29.09.2021.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 53da06aa22a64eb6971c5d8ab73614f2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 27.10.2021 09:51
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Д.У. 3 від 27.10.2021.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: e5a3f6d71c304a3ca7a88e87a766384c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 29.10.2021 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Д.У. 4 від 29.10.2021.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: ad9ae34d319e40e1a9deae8ae4845a1f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 26.11.2021 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Д.У. 5від 26.11.2021.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: e69cb1b71bb4494f8a2270494dcf3938
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 29.11.2021 12:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Д.У. 6 від 29.11.2021.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 0f457ff3a14f4099b266aaaaea19ba3f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 29.12.2021 16:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Д.У. 7 до договору 100 66 від 17.03.2021.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 8aa0328ddb7548b98338b16d3e774954
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 8
    Дата внесення змін до договору: 19.01.2022 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Д.У. 8 від 19.01.2022.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 6dabe7a6692d4bd6907b2847e71745a5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 9
    Дата внесення змін до договору: 20.01.2022 13:41
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 9 від 20.01.2022.pdf
p7s
sign.p7s