• Відкриті торги
  • КЕП

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (хліб пшеничний з борошна першого ґатунку, хліб житньо-пшеничний)

549 720.00 UAH з ПДВ
Номер: 80b3d9aa0c0b4ccfbe2cd281a9f33e09
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-10-010638-a-c1
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Постачальник: ТДВ Поліссяхліб
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору: 70
Дата підписання: 16.03.2021 14:11
Період дії договору: 16.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 549 720.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 91 620.00 UAH)
Оплачено: 549 720.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 91 620.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна першого ґатунку
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 18000 кілограм
Період постачання 10.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 35700, Україна, Рівненська область, м.Здолбунів, вул. 8 Березня,40 На карті
Хліб житньо-пшеничний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 18000 кілограм
Період постачання 10.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 35700, Україна, Рівненська область, м.Здолбунів, вул. 8 Березня,40 На карті

Внесені зміни

    Номер: 1819d808359f47cfbb3e9d815e74f492
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2021 09:56
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №1 ПОЛІССЯ хліб.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: eca9101b93d94ea4bea7704e7f196554
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2021 09:58
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №2 ПОЛІССЯ хліб.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 160f66afccbf46849bc5e3e075c19096
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2021 11:07
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №2 продовження терм.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 62e47b0cd44d492fae682f56602c8b5e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 21.01.2022 11:09
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №3 хліб 20%.pdf
p7s
sign.p7s