-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92 код за ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти
357 370.00
UAH з ПДВ
Номер:
11c7de5e76da47fb9de265a890d19412
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-08-000395-b-b1
Замовник:
КП Ізмаїл-Світло
×
-
Код ЄДРПОУ:
36913445
-
Контактна особа:
Барган Алла Петрівна +380484161635 izmailsvet@gmail.com
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, м Ізмаїл, вул. 51-й Перекопської Дивізії,буд.1а.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Кард"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Усова Тетяна 380674710732, 380673340954 tender.od.2020@gmail.com
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА, будинок 38
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
040415-110321-ШК000291
Дата підписання:
15.03.2021 00:00
Період дії договору:
15.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
357 370.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 59 561.67 UAH)
Оплачено:
357 370.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 59 561.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 код за ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість
13000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, вулиця 51-й Перекопської Дивізії, 1 А
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КП "Ізмаїл-Світло"
IBAN:UA118201720344360003000063611
ТОВ "ВЕСТ КАРД"
IBAN:UA893802810000002600111001802
Сума
46886.89 UAH
Статус
Оплачений
13.04.2021 10:10
Док-ти
1
КП "Ізмаїл-Світло"
IBAN:UA118201720344360003000063611
ТОВ "ВЕСТ КАРД"
IBAN:UA893802810000002600111001802
Сума
310483.11 UAH
Статус
Оплачений
19.04.2021 18:01
Док-ти
1