-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова змішаних порід другої групи, крім берези
577 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3f1d669ac9cf443cb5cd0d5bd57fc8d6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-03-003386-c-c1
Замовник:
Відділ освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Контактна особа:
Подерячова Юлія Олександрівна +380932973747 uylia_7@ukr.net
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, Васильків, ПОКРОВСЬКА 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДТЕПЛОРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43159358
-
Контактна особа:
Вишневский Андрей Владимирович +380504482882 vushnya7@gmail.com
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЛЮТЕРАНСЬКА, будинок 15, ЛІТ. А, нежиле приміщення 18
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
114
Дата підписання:
18.03.2021 00:00
Період дії договору:
18.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
577 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
158 900.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
НЕМОЖЛИВІСТЬ ВИКОНАННЯ ПОСТАЧАЛЬНИКОМ ВЗЯТИХ НА СЕБЕ ЗОБОВЯЗАНЬ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова змішаних порід другої групи, крім берези
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
577 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Управління освіти ВМР
IBAN:UA558201720344240019000019290
ТОВ "ТРЕЙДТЕПЛОРЕСУРС"
IBAN:UA193052990000026005026805157
Сума
64900.00 UAH
Статус
Оплачений
21.05.2021 10:40
Док-ти
1
Управління освіти ВМР
IBAN:UA558201720344240019000019290
ТОВ "ТРЕЙДТЕПЛОРЕСУРС"
IBAN:UA193052990000026005026805157
Сума
35000.00 UAH
Статус
Оплачений
03.11.2021 10:50
Док-ти
1
Управління освіти ВМР
IBAN:UA558201720344240019000019290
ТОВ "ТРЕЙДТЕПЛОРЕСУРС"
IBAN:UA193052990000026005026805157
Сума
19000.00 UAH
Статус
Оплачений
03.11.2021 10:50
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
581fe94d306d4dc48f670ac6b7c7ad65
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення предмету закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
18.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано