-
Відкриті торги
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки))
3 781 483.00
UAH з ПДВ
Номер:
e543bc3aa01a4be08b6ce88050d40d42
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-06-000345-a-a1
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Контактна особа:
Роман Дроняк +380372584915 tender3@obl.cv.energy.gov.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповыдальныстю "СД Енергопласт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33769732
-
Контактна особа:
Курбатов Дмитрий 380567891109 sdenergoplast@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 51217, смт.Меліоративне, Новомосковський р-н, Дніпропетровської обл. вул. Заводська,7А.
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Номер договору:
89ю
Дата підписання:
16.03.2021 14:00
Період дії договору:
16.03.2021 00:00 - 30.04.2022 00:00
Сума договору:
3 781 483.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 630 247.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Захисна коробка для 1ф лічильників з автоматичним вимикачем 2p 6-32 A та компл. кріпильних виробів
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 30.04.2022
Захисна коробка для 1ф лічильників з автоматичним вимикачем 2p 40 A та компл. кріпильних виробів
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 30.04.2022
Захисна коробка для 1ф лічильників з автоматичним вимикачем 2p 50A та компл. кріпильних виробів
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 30.04.2022
Захисна коробка для 1ф лічильників без автоматичного вимикача з компл. кріпильних виробів
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 30.04.2022
Захисна коробка для 3ф лічильників з автоматичним вимикачем 3p 6-32 A та компл. кріпильних виробів
Кількість
2500 штуки
Період постачання
до 30.04.2022
Захисна коробка для 3ф лічильників з автоматичним вимикачем 3p 40 A та компл. кріпильних виробів
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 30.04.2022
Захисна коробка для 3ф лічильників з автоматичним вимикачем 3p 50 A та компл. кріпильних виробів
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 30.04.2022
Захисна коробка для 3ф лічильників з автоматичним вимикачем 3p 63 A та компл. кріпильних виробів
Кількість
600 штуки
Період постачання
до 30.04.2022
Захисна коробка для 3ф лічильників без автоматичного вимикача з компл. кріпильних виробів
Кількість
800 штуки
Період постачання
до 30.04.2022
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
db3b60c25ea445dabbb81703c98ab703
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.02.2022 16:00
Статус:
Опубліковано