• Відкриті торги
  • КЕП

Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки)

388 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 363028cb8fba42afa8a14bf799ecaa31
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-22-012796-b-b1
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
Постачальник: ТОВ "ГЛОРІЯ ТЕХНО-ГРУПП"
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Номер договору: 55
Дата підписання: 05.03.2021 16:00
Період дії договору: 05.03.2021 00:00 - 31.05.2022 00:00
Сума договору: 388 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 800.00 UAH)
Оплачено: 388 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 800.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки)
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 11 послуга
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання 03150, Україна, м. Київ, Київ, м. Київ, вул. Фізкультури, 1, вул.Ділова, 8-10, пров. Костанайський, 7 На карті

Внесені зміни

    Номер: 0970aaf44ea54a98bf7c5e0cb627b903
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дію договору продовжено до 31.03.2022
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2021 16:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 82edd86465f34e1581b6fb22f5052fba
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони домовилися збільшити вартість Договору про надання послуг № 55 від 05.03.2021 (далі - Договір) в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в Договорі. Видатки на цю мету затверджені в установленому порядку. Вартість цієї Додаткової угоди складає 64 800 (шістдесят чотири тисячі вісімсот) грн 00 коп., в тому числі ПДВ - 10 800 грн 00 коп.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 24.01.2022 17:11
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 2.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 58ac949426c34373ae64bc189f60dcf9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку виконання договору та надання послуг
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 31.03.2022 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 3.pdf
p7s
sign.p7s