-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання
237 251.15
UAH без ПДВ
Номер:
2450ea7aa379443b9703135fbbbf1490
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-21-011226-b-b1
Замовник:
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Контактна особа:
Лариса Горб +380542779119,+380997408785 trksumy@ukr.net
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПНВКФ "АРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37845557
-
Контактна особа:
Андрій +380956459345 info_ars@ukr.net
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ Д.КОРОТЧЕНКА, будинок 37, квартира 241
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
116-1-33/15
Дата підписання:
09.03.2021 12:21
Період дії договору:
03.03.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
237 251.15 UAH без ПДВ
Оплачено:
237 251.15 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d86a14873767463ebb036ab882782240
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди, керуючись частиною шостою статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» продовжити дію договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного 2022 року
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 18:16
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
626d295d3faa48298c20ec12e6401faf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшити загальну суму договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, на 9585 грн 90 коп. Загальна вартість послуг становить 237251 грн (Двісті тридцять сім тисяч двісті п'ятдесят одна) 15 коп, без ПДВ. Термін надання послуг - до 14.01.2022 року.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
14.01.2022 17:09
Статус:
Опубліковано