-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 тверде паливо ( кам’яне вугілля ДГ ( 13-100), ДГР ( 0-200))
885 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
04b2db622a994d0c809c6493c0f89a04
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-30-001847-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВЕКОРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41080763
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВЕКОРЕСУРС" +380974036520 ecores17@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 14021, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ КУРСЬКА, будинок 23
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
01-24/967
Дата підписання:
10.07.2017 17:00
Період дії договору:
10.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
885 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 885 400.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 тверде паливо ( кам’яне вугілля ДГ ( 13-100), ДГР ( 0-200))
Кількість
452 тонни
Період постачання
01.07.2017 - 31.10.2017
Місце постачання
16500, Україна, Чернігівська область, до загальноосвітніх навчальних закладів Бахмацького району, згідно додатку №2,3 Договору
На карті