-
Відкриті торги
-
КЕП
Свинина охолоджена (вирізка), печінка яловича охолоджена, м'ясо куряче охолоджене ( філе, тушка)
626 916.45
UAH з ПДВ
Номер:
ede6949a6b6d44a291018a6b3c25284a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-27-005755-c-a1
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Оржицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907042
-
Контактна особа:
Маслак Юлія Петрівна +380535791337 yuliya_orj_osv@ukr.net
-
Адреса:
37700, Україна, Полтавська область, Оржиця, вул. Центральна, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
26
Дата підписання:
10.03.2021 00:00
Період дії договору:
10.03.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Сума договору:
626 916.45 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 104 486.07 UAH)
Оплачено:
489 416.45 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 569.41 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свинина охолоджена (вирізка)
Кількість
2266 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
37700, Україна, Полтавська область, Оржиця, за адресами навчальних закладів підпорядкованих Замовнику
На карті
Філе куряче охолоджене
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3368 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
37700, Україна, Полтавська область, Оржиця, за адресами навчальних закладів підпорядкованих Замовнику
На карті
Ціла тушка куряча охолоджена
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
777 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
37700, Україна, Полтавська область, Оржиця, за адресами навчальних закладів підпорядкованих Замовнику
На карті
Печінка яловича охолоджена
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
37700, Україна, Полтавська область, Оржиця, за адресами навчальних закладів підпорядкованих Замовнику
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
88ed0d4da2c746aaaac8c59aff3bf267
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 % у зв'язку з коливанням цін на ринку у бік зростання , що підтверджується статистичними довідками та Довідкою Полтавської торгово-промислової палати
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
838ba4a50c844e6a936904af2066bdcc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару у зв'язку з коливанням цін на ринку у бік зростання, що підтверджується довідкою Полтавської торгово-промислової палати
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
17.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
63dd4eaa59d047eda0d056cc9603d170
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження терміну дії Договору відповідно до ч.6 ст 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
44619ffb008c4193afba1a421cb89d35
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення потреби
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано