• Відкриті торги
  • КЕП

Турова акустична система типу Лінійний масив 8”

Турова акустична система типу Лінійний масив 8” PARKLINE-8 14 кВт RMS, 4 смуги, 14 акустичних кабінетів

620 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 48456e538d514ad9b6d697057ef12352
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-27-002780-c-c1
Замовник: Заклад культури "Міський Палац мистецтв"
Постачальник: ФОП НЕГУР ІННА СЕРГІЇВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Опис: Турова акустична система типу Лінійний масив 8” PARKLINE-8 14 кВт RMS, 4 смуги, 14 акустичних кабінетів
Номер договору: 1
Дата підписання: 04.03.2021 14:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 620 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 620 500.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Турова акустична система типу Лінійний масив 8” PARKLINE-8 (або еквівалент) 14 кВт RMS, 4 смуги, 14 акустичних кабінетів
Код ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Кількість 1 комплект
Період постачання до 05.03.2021
Місце постачання 21007, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Стрілецька, 44 На карті