-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації
346 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
b517406c4ca54dd1bae62a096532e0a5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-011137-b-c1
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21108013
-
Контактна особа:
Ройко Оксана Володимирівна +380507472901 skirtach_kseniya@ukr.net
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Пушкіна, 1
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108871
-
Контактна особа:
Юлія Трегуб +380501693888 sumy-ohrana.tender@ukr.net
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПСІЛЬСЬКА, будинок 36
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
50
Дата підписання:
02.03.2021 00:00
Період дії договору:
02.03.2021 00:00 - 28.02.2022 23:59
Сума договору:
346 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 800.00 UAH)
Оплачено:
346 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
42800, Україна, Сумська область, смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, 9А
На карті
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
34e9229f23624d86a1b7552ec0e34bec
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано