• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Спеціальне взуття

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 цієї Документації. Кількість товарів: 4 104 пар. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову або на російську мову. Умови стосовно перекладу зазначено в Розділі І «Загальні положення» Тендерної документації.

5 157 578.88 UAH з ПДВ
Номер: da5db15baa5e4f118bdc014bc54f934e
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-19-002661-b-a1
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Постачальник: ТОВ "РІНО СЕЙФЕТІ"
Класифікатор ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Опис: Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 цієї Документації. Кількість товарів: 4 104 пар. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову або на російську мову. Умови стосовно перекладу зазначено в Розділі І «Загальні положення» Тендерної документації.
Номер договору: №35.1-14/3.1-004
Дата підписання: 01.03.2021 00:00
Період дії договору: 01.03.2021 00:00 - 31.01.2022 00:00
Сума договору: 5 157 578.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 859 596.48 UAH)
Оплачено: 5 157 578.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 859 596.48 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Черевики (чоботи) спецовочні чоловічі/Boots (boots) are special for men
Код ДК 021:2015: 18832000-0 Спеціальне взуття
Кількість 1368 пара
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, вулиця Бориспіль-7, Бориспільський район На карті
Напівчеревики (туфлі) спецовочні чоловічі/Men's special shoes (shoes)
Код ДК 021:2015: 18832000-0 Спеціальне взуття
Кількість 1368 пара
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, вулиця Бориспіль-7, Бориспільський район На карті
Напівчеревики (сандалі) спецовочні чоловічі/Men's half-boots (sandals)
Код ДК 021:2015: 18832000-0 Спеціальне взуття
Кількість 1368 пара
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, вулиця Бориспіль-7, Бориспільський район На карті